• 08.08.2017 17:08

«Бумбокс» презентував перший кліп на новий сингл «Голий король»

Відомий український гурт «Бумбокс» презентували перше відео на пісню «Голий король». Ця версія кліпу має назву «На килимах». Про це пише ]]>«канал24»]]>.

Музиканти планують випустити два відео на цю пісню Друга версія кліпу має назву «Сором у музеї» та вийде у світ сьогодні, 8 серпня о 20:00. Над кліпами працювали сім операторів, три звукорежисера та режисер Денис Дужник. У першій частині команда сконцентрувала свою увагу на музикантах, а у другій версії головними героями стали Belarus Free Theatre, місто Київ і його жителі.

«Ми вирішили, що версій у кліпа буде дві і ми запустимо їх в один день. Робиться так чи ні - яка різниця? Ми зробимо. У нас батл, нехай і жартівливий. Якщо серйозно, я радий представити обидві версії. Концертний варіант «Короля» – це заявочне відео з першого офіційного відео концерту Бумбоксу», – розповів лідер гурту Андрій Хливнюк.

Відео «Голий Король» не перша спільна робота Belarus Free Theatre і Бумбоксу. У 2016 році відбулися світові гастролі вистави «Burning Doors», в якій звучить музика Бумбоксу. Вистава отримала британську театральну премію Offie’2017.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.