• 12.10.2017 09:20

Брейк-данс по-луцьки: розтяжки, «містки» та міні-батли

Брейк-данс – стиль вуличного танцю, який почав свій розвиток з хіп-хопу на початку 70-х років у США, він є найстарішим і найвідомішим зі всіх стилів хіп-хоп-танців.

У луцькому клубі «Сучасник» часто проводять тренування з брейк-дансу для дітей. ІА ]]>«Волинські Новини»]]> вирішило завітати на тренування до танцівників.

Заняття з брейк-дансу розпочалося з розминки: дітки виконували вказівки тренера і вміло ставали на «місток» і на руки. Опісля розминки всі дружно сіли у коло, в якому учасники тренування влаштували міні-батли між собою.

Тренер Андрій Хомич розповів, що зазвичай на тренування приходить 10-15 дітей. Аби здобути хоча б певні навички з брейк-дансу, потрібно тренуватися від 6 місяців до цілого року.

«У Луцьку брейк-дансом почали займатися з початку 2000 року. Все починалося тут у цьому залі, тут навіть танцював Monatik (відомий український співак родом з Луцька). Раніше змагання відбувалися частіше: останнє змагання West Coast Challenge у Луцьку відбувалося 2 роки тому за підтримки Луцької міської ради», - розповів тренер Андрій Хомич.

]]>]]>
 
]]>]]>
 
]]>]]>
 
]]>]]>
 
]]>]]>
 
]]>]]>
 
]]>]]>
 
]]>]]>
 
]]>]]>
 
]]>]]>
 
]]>]]>
 
]]>]]>
 
]]>]]>
 
]]>]]>
 
]]>]]>
 
]]>]]>
 
]]>]]>
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.