• 13.12.2017 15:07

Коли я був депутатом, не раз хотілося когось вдарити, - Роман Бондарук

Роман Бондарук - відома особистість не тільки в рідному Луцьку, а й у столиці. Він - колишній депутат міської ради, успішний бізнесмен та віце-президент Всеукраїнської ради голів ОСББ. Нещодавно навіть отримав нагороду від Прем’єр міністра за внесок в розвиток житлово-комунального господарства

 

 

Окрім того, Роман Бондарук є один із засновників видавництва «Синя папка», яка спеціалізується на фантастичній та науково-популярній літературі. А ще він займається тайським боксом ( муай тай). Завдяки активним тренуванням навіть зумів скинути вісім кілограмів.

 

Про те, коли Роман Бондарук встигає займатися спортом, та як вдається брати активну участь в культурному житті Луцька, детальніше читайте у розмові ВІПу з посадовцем.

 

Подорож Таїландом – можливість познайомитися з муай тай

 

«У юності я займався боксом. Але в 2015 році мені товариш запропонував поїхати в Таїланд – на батьківщину муай тай. Там ми були на острові Пхукет, де є чимало шкіл, які навчають тайського боксу. Тоді я вперше спробував себе в муай тай, і з того часу почав займатися цим бойовим мистецтвом».

 

 

«Зараз від тренувань я отримую масу задоволення. Заняття допомагають зняти напругу, випустити пару, як то кажуть. Після мене на муай тай також почали ходити мій син і навіть брат-адвокат».

 

«В Україні рекомендують займатися тайським боксом десь з 10 років, але у Тайланді вже професійно спарингують на рингу з 6 років. І це, навіть попри те, що такий вид єдиноборств вважається одним з найтравматичніших. Адже тут дозволено бити і ліктями, і колінами».  

 

 

«Моєму молодшому сину вісім років, він вже рік займається тайським боксом. Разом зі мною ходить на тренування. Старший син також займається спортом. Раніше грав у футбол, зараз же ходить на плавання та у спортзал». 

 

Муай тай – можливість бути прикладом для синів

 

«Муай тай багато мені дає. В першу чергу, це спорт, який позитивно впливає на здоров’я. Це бойове мистецтво дає можливість постійно тримати себе в тонусі. Також я таким чином показую своїм дітям, що спорт в житті - дуже важлива річ . І що ним потрібно займатися не тільки в юності, а й у старшому віці».

 

 

«У моєму житті був період, коли я дуже набрав вагу. І це, чесно кажучи, заважає в повсякденні дні. З допомогою спорту скинув вісім кілограмів. Зрозуміло, що коли почав займатися, то зовсім по-іншому почав себе відчувати. Окрім того, я дуже люблю бігати уранці, це також позитивно впливає на самопочуття. Ти побігав і після цього почуваєшся краще впродовж дня. Також я бігав у півмарафоні, подолав 21 кілометр. Я ніколи не міг подумати, що біг може «затягнути», але коли вже починаєш бігати, розумієш, що ти вже не можеш без нього».

 

 

«Зараз я живу в Києві. Там перебуваю більшу половину свого часу. Тому в столиці також знайшов школу, де навчають тайському боксу. На вихідних займаюся у Луцьку, а в робочі дні в Києві».

 

«Найкраще – це займатися тричі на тиждень. Але інколи ходжу на тренування двічі на тиждень, бо можу просто не встигати. Це вже залежить від роботи, іноді бувають відрядження чи інші справи, то тренуватися не вдається».

 

 

Бійки в раді – можливість виплеснути емоції

 

«У юності було багато різних ситуацій, бійки також були. Але я вважаю, що краще все таки домовлятися, а не битися. Адже у будь-якому випадку після бійок лишаються синці, чи ще гірше - можна самому покалічитися».

 

 

«Зрозуміло, що розбірки депутатів у раді - це погано. Але ж інколи в людей просто зашкалюють емоції. Вони не мають куди їх «викинути» і тому й виникають бійки. Ви знаєте, шо я також був депутатом міської ради, не раз хотілося таким чином виплеснути емоції, але я стримувався. Зрозуміло, якщо якийсь депутат напав би на мене першим, то я б дав йому відсіч. Депутати, які б’ються між собою, вони ж також звичайні люди, нічим не відрізняються від інших».

 

Книги – можливість подорожувати іншим світом

 

«Окрім спорту, також я видаю книжки. Ми разом з Еллою Яцутою створили видавництво «Синя Папка» Видали першу книгу «Айхо» та навіть провели перший літературний фестиваль «Meridian Lutsk». Я думаю, що він був дуже вдалим та важливим для нашого міста. Адже в Луцьку дуже мало таких культурних подій. Ми ж залучили туди різних міжнародних письменників, тому фестиваль був таким собі міжнародним культурним святом».

 

 

«Спорт не заважає читанню. Навпаки, я вважаю, що література – це необхідна самоосвіта. З книг можна пізнати багато нового, навчитися чомусь новому.  Я завжди говорю, якщо немає часу подорожувати, то бери книгу, і з нею ти зможеш подорожувати десь іншим світом».

 

 

«Остання книга, яку я прочитав називається «Сім’я Оппенгеймів» німецького автора Ліона Фейхтвангера. У ній якраз розповідається про те, як фашисти прийшли до влади у Німеччині. Мені також подобаються й українські письменники: Оксана Забужко, Сергій Жадан, Юрій Андрухович, Ірина Цілик. Тому, як тільки в мене з’являється час, коли їду десь у відрядження чи вдома маю вільну хвилину, то проводжу його з гарною книгою».

 

Спілкувалася Аліна БЕКЕРУК

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 1

валера , 13 Грудень, 19:23
РОМА УДАЧІ .....
Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.