• 11.12.2017 09:26

Блогер розповів, як на Волині «розвели» співведучого Майкла Щура

Блогер Богдан Логвиненко розповів історію про співведучого передачі #@)₴?$0 Дмитра Щебетюка (на фото), якого на Волині «розвели» на розмитнення авто.
 
 
Про це він пише на сторінці й Фейсбуці.
 
"Нещодавно Дмитро поїхав з Києва до Кам'янця, звідти на Шацькі озера, тоді до Мінська і назад до Києва. І весь цей маршрут — автостопом! Коли люди мене питають, чи не складно їздити стопом, я знаю, кого можна ставити в приклад!
 
Кілька років тому з Дмитром сталася дуже неприємна історія. Йому пообіцяли привезти авто з Європи, яке Дмитро в праві безкоштовно розмитнити, але чудові брати Вінничуки (Віктор, Валентин і Василь) з села Несвіч на Волині взяли гроші і рік обіцяли, що от-от авто приженуть, а потім і зовсім зникли", - пише Логвиненко.
 
"Дмитро навіть позичив гроші у своєї бабусі. Звісно, можна сказати, що Дмитро сам винен і треба було вимагати розписок і договорів, але мені здається, що справедливість має відновитися".
 
"Давайте силою фейсбука знайдемо братів Вінничуків і притягнемо їх до відповідальності. Як мінімум розкажемо усім в селі Несвіч, усім їх сусідам про те, як вони вчиняють з людьми з інвалідністю", - резюмує блогер.
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.