• 08.08.2017 15:21

БЛОГ БЛОНДИНКИ ЗА КЕРМОМ #2: ЗНАЙОМСТВО

Якби ви знали мене особисто, то знали б і про те, що перше враження зі сторони про мене майже завжди складається негативне.

«Бо на обличчя з янголами схожа, але в душі – то чистий сатана», - цитуючи Костенко, жартує (ілі нєт?) мій викладач.

Сталося  так і на першому уроці водіння. Не знаю чому, але я так розгубилася, що, увійшовши до вже забитої учнями аудиторії, ні з ким не привіталася.

«От і перший фейл, молодець, Маша. Тепер всі думають, шо ти - високомірна сука», - прокрутилося одразу в голові, але я, достойно витримавши покерфейс,  зайняла вільну парту. Вони і так на мене вже дивляться, ніби на новеньку чарлідершу з американських фільмів про школу. Нема чого втрачати.

Сиджу я значить, милую очі затертими жовтими шпалерами, старими пошарпаними партами і автомобільними механізмами, що, ніби музейні експонати, розставлені по кутках кабінету. «Певно так виглядав Радянський Союз», - подумалось на секундочку.

Тут три ряди парт, вчительський стіл. Схеми, визначення та інша невідома мені херня розвішені по всіх стінах, виконане воно вручну. Люди за партами сидять всі в очікуванні, з дитячою цікавістю розклавши перед собою зошити, ручки і посібники з ПДР.

«Перший раз у перший клас». Для повного щастя ви б ще руки схрестили (оце знаєте, рівненько на парті перед грудьми + осанка) і прихопили з собою букети, народ. Шо там в школу прийнято носити на Перше вересня? Хризантеми? Ностальжи.

Група моя – шістнадцять, включно зі мною, абсолютно різних людей. Усіх описувати немає сенсу – пересічні собі особи різного віку та статі. Окрему увагу привернули люто допитлива чи то лесбійка, чи то борцуха (зі зрозумілих вам причин молюсь і вірю, шо вона все ж лесбійка, а не борцуха) і хлопець «на секундочку вискочка-на хвилинку задрот».

Інструктор у рожевій сорочці «потішив» усіх новиною про те, що ПДР за 17 рік немає в інтернеті, доведеться купувати.

-          «За який рік, вісімнадцятий?», - питає якась женщіна, років тридцяти п’яти на вигляд.

-          «О, ясненько», - вирвалось у мене.

-          «А в мене є з собою ноутбук!», - вигукнув хлопець-вискочка.

-          «Ну, він тобі однозначно тут згодиться», - подумала я, оглядаючи кабінет, де забули не те, шо про роутери, а й про  Серпневий путч і вихід з СРСР.

На закінчення блоку «організаційні питання» наш вчитель, Віталій Степанович, вирішив зробити перекличку, по-черзі вичитуючи усіх, хто здав медичні довідки, копії паспорту і коду, але не приніс фотографій. Або принесли код і паспорт, але забули довідки.

Але я хитріша. Я не принесла нічого взагалі, охох. Тим самим, до речі, уникнувши привселюдного приниження (на рахунок курсів «як вийти із води сухим» звертайтеся в ПП).

***

Далі – сам урок. Чесно кажучи, я трохи в шоці.

Розкажіть, будь ласка, яким найтупішим способом ви коли-небудь спускали гроші. Я якось потратила декілька ТИСЯЧ гривень на те, аби наростити волосся. Ну наростила. А на вечір обстригла, бо мені, як виявилось, не пасує довге, такі справи.

І от, до чого я веду. Коли ти сидиш і очима проводиш рядок, котрий читає з підручника імпозантний інструктор, відчуття таке саме. Ніби ти в смітник викидаєш три тисячі вісімсот.

Не знаю, як там далі, бо так нудно, що я тричі засинала і просиналась, але обіцяла вам не пропускати – пропускати й не збираюсь. Далі розважатиму себе фразочками на кшталт: "На одну вісь транспортного засобу встановлені діагональні шини разом з радіальними, а також шини, що мають різний малюнок протектора", взятими з надписів на стінах аудиторії і які мене, зізнаюсь, лякають.

Наразі все. Цілую-люблю, бувайте.

Марія НІКОЛАЙЧУК

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 4

Бадрак Петро, 24 Серпень, 17:56
Автор ти відстій, стаття розрахована на розкрутку своєї незначної особистості.
Переплета Андрій, 19 Вересень, 06:47
Це моя колишня однокурсниця. Якщо чесно зазнана. Поважає тих у кого є гроші, сама з села. Серед наших славилася тим, що при наявності деяких умов могла скласти компанію ввечері і вночі. Стаття так собі, слабенько.
Василь Грач, 13 Листопад, 03:17
Також її знаю, давала всім мажорам на раз і без зайвих питань а потім дивувалася=)
Сергей Ковалев, 23 Вересень, 08:02
«Бо на обличчя з янголами схожа, але в душі – то чистий сатана» У тебя и ''обличчя'' не без рог да только куда их спрячешь?
Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.