• 14.03.2017 08:16

Аваков: всі затримані в Кривому Торці живі і здорові

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляє, що всі затримані активісти торгової блокади Донбасу в Кривому Торці живі і здорові. Про це пише ]]>«УНІАН»]]>.

«Наскільки я зараз маю інформацію: я читаю Facebook, я бачу, що багато людей там поранені, розбиті (голови) – цього нічого не підтверджується. Всі живі, здорові, ніяких розбитих голів. Один чоловік з них виявився інвалідом, який заявив про те, що у нього діабет і йому потрібен укол. Його відвезли в лікарню і зробили укол», – сказав Аваков.

Також він додав, що «зараз ці люди перебувають в трьох сусідніх райвідділах поліції, з ними працюють слідчі СБУ і поліції». За словами міністра, на місці виявили зброю, частина якої не є незаконною.

В СБУ уточнили, що через значне зростання загрози терактів на об'єктах інфраструктури Донецької та Луганської областей, а також спроби проникнення диверсійно-розвідувальних груп проросійських бойовиків на територію, підконтрольну Україні, Антитерористичний центр при СБУ вирішив проводити в районі АТО контрдиверсійні заходи. Під час проведення заходів у населених пунктах Торецьк, Щербинівка та Курдюмівка (район проведення АТО) співробітники СБУ викрили групу осіб із зброєю й іншими засобами ураження.

В СБУ стверджують, що на пропозицію здати зазначену зброю отримали відмову, про що було повідомлено в поліцію.

Раніше в «Штабі блокади торгівлі з окупантами» заявили, що представники Служби безпеки України та Корпусу оперативно-раптового дії захопили редут у Кривому Торці, затриманих активістів відвезли в поліцію.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.