• 13.10.2016 13:24

АТОвці з Луцька купуватимуть квартири на умовах співфінансування

У Луцьку розглянуть програму забезпечення житлом бійців АТО на умовах співфінансування. Про це стало відомо сьогодні, 13 жовтня, під час засідання постійної комісії міської ради з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва.

Зокрема, директор департаменту економічної політики Олександр Озінович розповів, що у програмі передбачені 50% суми за житло від самого учасника АТО, 25% – міського бюджет, ще 25% – коштів інших джерел.

«Ми розраховуємо, що кошти з інших джерел виділить нам область. Якщо ж не вдасться знайти цієї суми, будемо вносити зміни та шукати додаткові кошти із місцевого», – зауважив Озінович.

Основна умова участі у програмі – написання заяви у міському ЦНАПі, у якій військовий повинен відмовитися від права на отримання земельної ділянки у Луцьку. Загалом, програма розрахована на три роки. Її вартість становитиме 96 мільйонів гривень. Питання підняли зараз тому, щоб під час розподілу бюджету передбачити 8 мільйонів на наступний рік.

До слова, станом на 1 жовтня 2016 року у чергу на поліпшення житлових умов стали 206 сімей. Утім, на переконання Олега Кобилинського, першочергово варто надавати квартири родинам загиблих та інвалідам першої групи. Тож члени комісії підтримали проект програми, подальшу долю квартир для автовців вирішуватимуть на жовтневій сесії міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.