• 13.03.2017 23:03

Активісти у Волинській ОДА висловили конкретні вимоги керівництву держави. Обіцяють залишатися в приміщенні, поки їх не виконають

Активісти у Волинській ОДА висловили конкретні вимоги керівництву держави. Обіцяють залишатися в приміщенні, поки їх не виконають. Текст із вимогами подаємо без змін.

«Ми, представники громади Волинської області, у зв’язку з подіями, що відбулися 13.03.2017 р. поблизу залізно-дорожньої станції «Кривий Торець», на Редуті ім. Добровольців 16-го батальйону, вимагаємо у визначений законом спосіб відреагувати на протиправні дії, вчинені посадовими особами правоохоронних органів стосвно учасників економічної блокади з окремими територіями окремих регіонів Донецької та Луганської областей України.

Одночасно:

1. Звільнити незаконно затриманих учасників Блокади з-під варти до 10.00 год. 14 березня 2017 року, а кримінальні провадження щодо цих учасників закрити.

2. Невідкладно винести на розгляд Верховної ради України питання про звільнення Авакова Арсена Борисовича з посади Міністра внутрішніх справ.

3. Звільнити із займаної посади заступника голови Національної поліції України Аброськіна В'ячеслава Васильовича.

4. Звільнити із займаної посади голову Служби безпеки України Грицака Василя Сергійовича.

5. Звільнити із займаної посади першого аступника голови СБУ – керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України Малікова Віталія Володимировича.

Окремо вимагаємо вжити всіх необхідних заходів для звільнення полонених».

Активісти обіцяють бути в приміщенні ОДА всю ніч, а у випадку невиконання вимог будуть діяти так, як «вважають за потрібне».

На цей час звернення підписують усі охочі активісти. 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 1

Светлана, 14 Березень, 07:37
Для всех должен быть один закон. Страна должна жить по законам. Если вам не нравится закон опротестуйте законы. Мне интересно , неужели пару сот человек, людей не обремененных работой, .решают за весь народ? Неужели весь народ города вышел в поддержку , протестующих? Домайданились до ручки, нет населению за что выживать Эти протестующие , не в курсе, что пенсионеры получают 1300гр, которых хватает только на хлеб, они в курсе сколько безработных в городе, а те кто работает получают гроши которых не хватает на пропитания Бовдури напялили на себя комуфляжные одежды и вообразили себя героями, герои чего? Это они виновны во всех бедах Украины. Хочется спросит они хоть 2+2 знают чему ровняется. Мне не нравятся те кто у власти сегодня, но существует закон, п только закон может быть порядком. Вы уже намайданили беды на Украине,
Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.