• 13.10.2017 17:17

«А 81-ий рік годувати будуть?»: лайфхак лучанам від Сергія Притули

Під час концерту «Вар’ятів» у Луцьку, очільник першого українського гумор-шоу Сергій Притула поділився власним лайфхаком.

 

 

Відомо, що дружина Сергія Катерина нещодавно народила дівчинку, яку подружжя назвало Соломією. Так, шоумен зауважив, що жінка дуже прив’язана до свого немовляти, тому, у період годування дитини грудьми, чоловік повинен більше уваги приділяти своїй коханій.

 

«У період, коли дитину треба годувати грудьми, жінка, фактично, не виходить з дому. То не та погода, в ресторан не сходиш, в кіно не підеш – словом, постійно сидить вдома. На хлопові народження дитини дуже сильно не відбивається: воно як лазило десь з колегами після роботи, так і лазить».

 

Так, Притула звернувся до чоловіків, у яких нещодавно народилися діти. Мовляв, коли жінка впродовж усього дня сидить вдома, то її треба якось розважити, потішити. Словом, Сергій безкоштовно поділився власним лайфхаком (те саме, що порада, тільки по молодіжному, - ред.).

 

«Перед годуванням моя Катруся бере Соломійку, йде в іншу кімнату, де зачиняться, мовляв, для інтимності процесу. Я засікаю хвилину-півтори, щоби ц*ицька вже пішла в хід. Тоді я тихенько підходжу до кімнати, звідти висуваю голову, і кажу: «Добрий день! Я перепрошую, а 81-ий рік сьогодні будуть годувати?». Далі в мене летить тапок, і я зачиняю двері. Здавалось би п’ять секунд, а всі тішаться». 

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.