• 17.01.2017 20:12

2016-го волиняни поповнили скарбницю на понад два мільярди гривень податків

За підсумками 2016 року на Волині сплатили 2 мільярди 43 мільйони гривень податкових платежів. Сума сплачених у 2016 році до державного бюджету податків в області перевищує показники попереднього року на 39,5 відсотка, – інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

«Варто звернути увагу на той момент, що в минулому році волинські платники ПДВ перерахували 785 мільйонів гривень податку на додану вартість, тобто майже на шістдесят відсотків більше проти 2015 року. Окрім того, з отриманого прибутку волинський бізнес спрямував до державної скарбниці понад 521 мільйон гривень податку на прибуток, що на 55,4 відсотка більше попереднього року. Такі вагомі надходження мобілізовано завдяки постійному вдосконалення процесів адміністрування податкових платежів, якісному податковому супроводу представників сумлінного підприємництва та електронним сервісам, що постійно впроваджуються в процес обслуговування», – зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як запевняють в ГУ ДФС у Волинській області, саме завдяки системі електронного адміністрування ПДВ фахівці ДФС отримали ефективний інструментарій для виявлення сумнівних операцій, відтак своєчасно та професійно реагують на потенційні ризики щодо несплати податків чи мінімізації.

«За підсумками 2016 року стан сплати податків повністю відповідає економічним тенденціям та ситуації в реальному секторі економіки. Тож, успішне завершення 2016-го фінансового року та очікуване зростання 2017-го дають підстави для оптимістичного прогнозу щодо забезпечення бюджетів коштами», – підсумувала Світлана Савчук.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.