• 29.11.2017 18:01

10 правил сексу по-французьки

У француженок - найкращих у світі коханок, – своє бачення сексу. І дуже часто їхня думка про те, як треба займатися сексом, не збігається з традиційними уявленнями більшості з нас.

Але в чомусь і збігається... Видання ]]>Tochka.net]]> пропонує порівняти. 

Правило перше: геть косметику! Нехай живе здорова шкіра! Рідкісна француженка ляже в ліжко для сексуальних забав у всеозброєнні макіяжу. Справжні француженки у всеозброєнні макіяжу з'являються тільки у надзвичайних випадках. Язикаті тітки стверджують, що це через лінощі. Насправді француженки впевнені в тому, що недоліки шкіри треба не маскувати, а лікувати. І дуже дбають про власне здоров'я, яке в буквальному значенні на обличчі написане.

Правило друге: поговорити – святе! Якщо француженка чогось хоче, вона не буде соромливо смикати край простирадла, натякаючи, наприклад, про кунілінгус. І справді, якщо ми хочемо пити, ми просто говоримо про це. Не чекаючи, поки хтось здогадається. А хіба секс – це не так само природно, як будь-яке інше бажання?

Правило третє: вбий у собі всі комплекси! Люди, які побували у Франції, після повернення звідти з подивом розповідають: а француженки не такі вже й вродливі, як про них кажуть! Так, але спробуй сказати про це парижанці! Вона дуже здивується. Цей французький феномен ще чекає своїх дослідників: тамтешні жінки на всі сто відсотків упевнені в тому, що вони всі – красуні! І займаються сексом, спираючись на це уявлення про себе, а не чекаючи, поки добре стемніє, бо стегна повненькі.

Правило четверте: секс – це романтика. І без романтичної нотки у справжньої француженки не обходиться жодне побачення. Як романтичний інтер'єр може бути використане буквально все: нове місце для побачення або вперше почута мелодія, нова страва на вечерю або запах щойно куплених парфумів, сміливий експеримент із позою або гра в цнотливість.

Правило п'яте: білизна в сексі – не зайва! Не в тому розумінні, що француженки займаються сексом, не роздягаючись. Ні! Але як тобі такий факт: майже 20% свого доходу француженки витрачають на білизну. А скільки витрачаєш ти?

Правило шосте: зайва вага – ворог сексу. Знаєш давній жарт про дієту француженки? Секс – на сніданок, обід і вечерю. Це саме той жарт, у якому майже все правда. Француженки дуже мало їдять, компенсуючи відсутність задоволення від їжі задоволенням від сексу. Ти ж знаєш, що дуже часто ми їмо не тому, що голодні, а заради задоволення? Бери приклад із француженок!

Правило сьоме: роки сексу не перешкода! Француженки знають, що з віком сексуальний потяг просто зобов'язано посилюватись! І не дозволяють різним життєвим дрібницям на зразок утоми від життя та повсякденних обов'язків втручатися в їхнє сексуальне життя, порушуючи природний перебіг речей.

Правило восьме: вірність традиціям. Французький поцілунок вигадали у Франції. І кому, як не француженкам, досконало володіти цим умінням? Побутують такі чутки, що більшість чоловіків-туристів їдуть до Франції не на Ейфелеву вежу дивитися, а премудростей французького поцілунку навчатися. Правда чи ні – хто знає? Але якось віриться, правда?

Правило дев'яте: "Я – поза модою!". Не народилася ще та француженка, яка визнає, що її особисті уподобання мають меншу цінність, ніж модні віяння в будь-якій сфері. А вже в сексі – тим паче! Француженка не побоїться здатися безнадійно відсталою, віддаючи перевагу старій місіонерській позі перед усіма викрутасами "Камасутри".

Правило десяте: хай живе еротичне кіно! Француженки обожнюють дивитися еротичне кіно і роблять це доволі часто.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.